BioKolonial_logo_CMYK

Hledáme posilu do týmu

Do své prodejny bio potravin a eko kosmetiky na Praze 9 přijmeme asistenta/asistentku prodeje na zkrácený úvazek 20 – 25 hodin týdně. Hledáme spolehlivého pracovníka se smyslem pro odpovědnost a samostatnost. Hlavní náplní práce bude péče o zákazníky – obsluha a poradenství, dále pak objednávání a doplňování zboží, komunikace se stávajícími dodavateli (e-mail, telefon, osobně), obsluha pokladního systému a další drobné práce související s provozem prodejny.

Požadujeme příjemné a prozákaznicky orientované vystupování, dále pak znalosti a osobní zkušenosti v oblasti zdravé výživy a bio potravin (vegetariánské a veganské potraviny, bezlepkové výrobky atd.). Znalost či osobní zkušenost s bio a eko kosmetikou výhodou. Pracovní doba Po – So dopolední/odpolední směny dle dohody.

Nabízíme smysluplnou práci v příjemném a klidném prostředí, odpovídající platové podmínky, slevy na celý sortiment a v neposlední řadě příležitost k seberozvoji a rozšiřování zkušeností v oblasti biopotravin, zdravé výživy, biokosmetiky a udržitelného životního stylu.

Nástup možný ihned, informace o sobě zašlete na biokolonial.praha9@gmail.com, další info osobně či na telefonu 602202171.

Kristýna Petrboková

Napsat komentář

Je potřeba být přihlášen.

powered by WordPress developed by Ondřej Kolafa