vegetables

Oblíbený bedýnkový odběr opět zahájen

I na letošní rok jsme si přichystali možnost využití bedýnkového systému a to ve spolupráci s rodinnou farmou Antuškových z Vysočiny, přesněji z Eše u Pacova. S panem Antuškem se osobně známe několik let a jeho zeleninu, pěstovanou vždy v souladu s ekologickým zemědělstvím, už jsme měli možnost nejednou ochutnat.

A jak vše funguje? Stačí poslat e-mail na bedynky@bedynkyzezahrady.cz s žádostí o zasílání aktuální nabídky a ta vám pravidelně přijde každý týden v neděli nebo v pondělí. Možností bude dostatek, můžete si zvolit jak předem připravenou bedýnku tak si i namíchat svou vlastní dle potřeby. Svůj výběr jen zašlete zpět farmáři, který pro vás vše nachystá a ve čtvrtek před polednem doveze do BioKoloniálu.

farma Antušků z Vysočiny
Je možnost brát pravidelně i nepravidelně, není zde žádný závazek na budoucí odběry. Více na stránkách http://www.bedynkyzezahrady.cz/ nebo na naší prodejně. A pokud hledáte nějaký tip na výlet, pro zájemce je možnost po dohodě s panem Antuškem farmu přímo navštít a podívat se, jak to na takové malé rodinné farmě chodí.

Štítky:, ,

Napsat komentář

Je potřeba být přihlášen.

powered by WordPress developed by Ondřej Kolafa