3

Pobočka v Braníku na prodej

Přenecháme z rodinných důvodů prodejnu s biopotravinami, zdravou výživou a eko kosmetikou v Praze 4 – Braníku. Prodejna je v provozu 1 rok s rostoucím obratovým trendem.

Prodejna je od začátku úplně nová s důrazem na perfektní technickou vybavenost a zároveň příjemné prostředí, veškeré vybavení je staré cca 1 rok. Prodejna má velmi výkonnou a spolehlivou výpočetní techniku s dotykovým monitorem a  propracovaným pokladním systémem Awis (snadnost obsluhy zákazníků a zaučování nových kolegů, perfektní přehled o prodejnosti jednotlivých oblastí zboží i konkrétních položek, grafy, obratové trendy, návštěvnosti  a mnoho dalšího). Je zde také funkční EET, dále zcela nová chladící technika, dřevěné regály z přírodního masivu a další dřevěné prvky. Součástí vybavení je plnospektrální osvětlení (www.zdravesvetlo.cz), které je v majetku firmy.

Je kladen důraz na útulnost –  fontánka, květiny, příjemné dekorace, dětský koutek, atd. Součástí prezentace prodejny je 3D prohlídka, kterou je možno vidět na těchto stránkách v záložce „Prodejna Braník“.

Není zde nutnost dalších investic.

Cena za přenechání celého vybavení je 300.000 Kč + zboží za nákupní cenu (množství dle přání). Možno část hradit na splátky.

Na požádání zašlu podrobnou dokumentaci s obraty, trendy a všemi podstatnými informacemi.

Ivo Stanislav

ivo.stanislav@gmail.com

tel: 777 581 235

Napsat komentář

Je potřeba být přihlášen.

powered by WordPress developed by Ondřej Kolafa