Prodejna Braník, Praha 4

 

Prodejna se nachází v ulici Branická nad Branickým náměstím, obklopena zelení se svým vyhrazným parkováním

1
Zde si můžete prohlídnout naši projednu virtuálně:

V útulném a příjemném prostředí najdete kompletní sortiment zdravé výživy a biopotravin, ekodrogerie a biokosmetiky, zkrátka vše co člověk v denním životě potřebuje. Produkty jsme zde volili na základě několikaletých zkušeností s vedením naší první prodejny ve Vysočanech a vybrali tak pro vás to nejlepší od cca 50-ti dodavatelů se kterými spolupracujeme – jsou zde zastoupeny jak větší firmy specializující se na dovoz ze zahraničí tak i střední a menší lokální malovýrobci, důraz je kladen na podporu drobného českého podnikání a kvalitu koncových produktů.

3

Nabízíme chlazené zboží (kravské, kozí i ovčí farmářské výrobky, veganské polotovary), rychlé ale zdravé občerstvení – pizzy, kiše, koláče. Máme zde široký výber zdravého mlsání sladkého i slaného, oříšky, semínka, žvýkačky bez cukru a další. V zadní místnosti naleznete vše pro vaření a pečení, dochucovadla, alternativní sladidla, snídaňové základy, kvalitní čaje, oleje a mnoho dalšího.

4

Z nepotravinového sortimentu můžeme nabídnout bio kosmetiku od několika značek s důrazem na malé a střední výrobce z ČR. Nezapomínáme ani na ekologickou domácnost a s ní korespondující eko drogerii, širší sortiment s touto tématikou pak najdete v prodejně Zelená Domácnost, která si přímo přes ulici zřídila nové a krásné prostory.

5

Věříme, že si z naší nabídky více jak 1.500 položek vyberete i Vy a pokud by Vám i přes to u nás něco chybělo, neváhejte nás o to požádat. Pokud to bude v našich možnostech, rádi Vám objednáme zboží i mimo náš běžný sortiment.

6

powered by WordPress developed by Ondřej Kolafa