vegetables

Zelenina z ekologického zemědělství už i na Praze 4 v Braníku

Milí zákazníci,
s radostí vám oznamujeme, že oblíbený bedýnkový systém ekologiky pěstované zeleniny je zahájen i na prodejně v Braníku a to opět ve spolupráci s rodinnou farmou Antuškových z Vysočiny, přesněji z Eše u Pacova. S panem Antuškem se osobně známe několik let a jeho zeleninu, pěstovanou vždy v souladu s ekologickým zemědělstvím, už jsme měli možnost nejednou ochutnat. V posledním roce se stala velmi žádanou i na naší prodejně ve Vysočanech.

A jak vše funguje? Stačí poslat e-mail na bedynky@bedynkyzezahrady.cz s žádostí o zasílání aktuální nabídky a ta vám pravidelně přijde každý týden v neděli nebo v pondělí. Možností bude dostatek, výběr můžete nechat na farmáři nebo si i namíchat svou vlastní skladbu dle potřeby. Svůj výběr jen zašlete zpět farmáři, který pro vás vše nachystá a ve čtvrtek okolo 16 hodiny doveze do BioKoloniálu v Braníku, kde bude možnost si zeleninu do konce týdne vyzvednout. Vyzvednutí však doporučujeme co nejdříve po závozu, naše skladovací možnosti nejsou pro čerstvost zeleniny ideální. Platba probíhá buďto převodem na účet farmáře nebo hotově při vyzvednutí na prodejně.

farma Antušků z Vysočiny

Je možnost brát pravidelně i nepravidelně, není zde žádný závazek na budoucí odběry. Více na stránkách http://www.bedynkyzezahrady.cz/ nebo na naší prodejně. A pokud hledáte nějaký tip na výlet, pro zájemce je možnost po dohodě s panem Antuškem farmu přímo navštít a podívat se, jak to na takové malé rodinné farmě chodí.

Napsat komentář

Je potřeba být přihlášen.

powered by WordPress developed by Ondřej Kolafa